ABR Interior Designer

Projekt to idea, myśl.

Architektura budynku nierozerwalnie związana jest z jej funkcją i aranżacją wnętrz. Dlatego od samego początku pracy uważnie słucham, jakie są potrzeby Inwestora, by projekt dostosować do jego oczekiwań. Styl projektowanych wnętrz zależy od samego zainteresowanego. To On przy mojej pomocy kształtuje swoją przestrzeń.

Dla mnie wszystkie etapy projektu są ciekawe, ponieważ w każdym z nich realizują się marzenia ludzi. Polegam na własnym wyczuciu estetyki. Łamię stereotypy i przekonuję Inwestorów do śmiałych rozwiązań.

Dbam o rozwój osobisty. Uczestniczę w precyzyjnie wybranych przeze mnie szkoleniach branżowych. A przede wszystkim odwiedzam od paru lat (Salone del Mobile. Milano), Międzynarodowe Targi w Mediolanie. Obejmują one wyposażenie meblowe salonów, sypialni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych, kuchni, wyposażenia łazienek. Meble zewnętrzne, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, urządzenia techniczne jak również mnóstwo ciekawych dodatków. Jednak najciekawszym dla mnie jest pawilon, poświęcony najnowszym projektom artystów.

 

Anna Bogusiewicz-Rutkowska

2014 © ABR Designer All Rights Reserved